Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 14 lipca 2011 
    

HP wprowadza mysz do notebooków @ Wi-Fi


Autor: DYD | 16:50
HP poinformowało o wprowadzeniu na rynek pierwszej w branży myszy mobilnej z technologią Wi-Fi. Produkt został zaprezentowany wraz z nową linią akcesoriów podczas konferencji HP Personal Computing Accessories Forum 2011 w Cannes. Nowa oferta obejmuje także kamery internetowe HP HD-4110 oraz HP HD-2200. Mysz do notebooków HP Wi-Fi nie wymaga zewnętrznych odbiorników, a jedynie zdalny dostęp do karty sieci Wi-Fi, pozostawiając użytkownikom do dyspozycji wolny port USB. Myszka jest w stanie pracować na akumulatorze do 9 miesięcy.

Mysz do notebooków HP Wi-Fi jest już dostępna na rynku w cenie 129,90 PLN.Nowa kamera internetowa HP HD-4110 umożliwia prowadzenie wideokonferencji z wykorzystaniem obrazu w rozdzielczości Full HD. Kamera internetowa umożliwia branie udziału w czatach, robienie wyraźnych zdjęć w jakości HD, kręcenie filmów i tworzenie obrazów. Panoramiczny model z autofocusem umożliwia nagrywanie filmów z prędkością do 30 klatek na sekundę. Kamery internetowe HP zapewniają łatwą i szybką obsługę dzięki trzem przyciskom, które umożliwiają uruchamianie komunikatorów (AIM, Windows Live, Skype lub Yahoo!), robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Mikrofon kierunkowy filtruje odgłosy z otoczenia.

Ponadto dzięki wprowadzeniu na rynek kamery internetowej HD HD-2200 użytkownicy mogą korzystać z ekonomicznego rozwiązania HD, które umożliwia montaż filmów, prowadzenie pogawędek online z przyjaciółmi oraz udostępnianie zdjęć dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i prostemu połączeniu przez port USB.

Kamera internetowa HP HD-4110 jest już dostępna na rynku w cenie 179,90 PLN.

Kamera internetowa HP HD-2200 jest już dostępna na rynku w cenie 79,90 PLN.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.