Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 kwietnia 2002 
    

Nowe artykuły w Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 22:39
 • FrazPC.pl: Soltek 75DRV5 - VIA KT333 - Dziś w naszym skromnym Menu mamy dla Was recenzje płyty głównej Soltek 75DRV5 opartej na najnowszym chipsecie VIA KT333. Jak się nasza mała rybka przedstawia ? Mała zakąska: "Płyta wyposażona jest w najnowsze dziecko z koncernu VIA dla procesorów AMD, a mianowicie chipset VIA KT333. Płyta posiada najnowsze technologie odnośnie obsługi najnowszych modeli procesorów, pamięci oraz dysków twardych."
 • IN4.pl: Epox 8K3A+ rev. 1.0 (VIA KT333) - Epox wychodząc na przeciw prośbom klientów umieścił kontroler RAID na płycie. Dał też większe możliwości dla overclockerów. Tak na prawdę to płyta ta daje największe możliwości podkręcania ze wszystkich aktualnie obecnych na rynku zachowując przy tym wysoką stabilność. Jednak wydajność nie stoi na najwyższym poziomie.
 • Dzikie Podkręcanie: Porównanie coolerów: Dr. Thermal TI-V86L, Pent Alpha APSK0169, Spire 5E070B1H3R, Evercool CUD-725, Evercool CUC-610 i Titan TTC-D5T. Może się powtarzam, ale coolerów na rynku jest cała masa. Jedne duże, drugie małe, trzecie drogie, a czwarte tanie. A nie zapominajmy o wydajności każdego z nich. W związku z tym małym bałaganem (i sporą ilością coolerów w laboratorium) postanowiłem napisać porównanie 6 HSF'ów.
 • Redakcja.NET: Creative Labs D.A.P. Jukebox - Creative Labs DAP Jukebox, bo tak brzmi pełna nazwa urządzenia, to przenośny odtwarzacz plików MP3, WMA i WAVE, który zamiast tradycyjnej pamięci w postaci kart Compast Flash najczęściej dzisiaj stosowanej, wyposażony jest w twardy dysk o pojemności 6GB, a także 8 MB pamięci DRAM, interfejs USB 1.1, który wykorzystywany jest do transmisji plików i komunikacji z komputerem.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.