Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 kwietnia 2002 
    

Barracuda ATA IV w ep Station


Autor: DYD | źródło: e-mail | 14:36
(1)
Matsushita Electric Industrial Co., Ltd., najlepiej znana jako Panasonic, producent urządzeń z rynku Consumer Electronics (CE), będzie montowała dyski twarde Barracuda ATA IV firmy Seagate Technology w swoich nowych set-top box-ach - ep Station, produkowanych dla ep Corporation.

Telewizyjny set-top box ep Station zawiera opcję Personal Video Recording oferowaną przez szerokopasmowe łącze satelitarne, umożliwia również interaktywny dostęp do aplikacji wideo oraz audio, gier online, poczty elektronicznej oraz pozwala na prowadzenie bankowości internetowej. Barracuda ATA IV firmy Seagate jest nie tylko szybkim dyskiem twardym, którego talerze obracają się z prędkością 7,200 obrotów na minutę, ale również najcichszym z obecnie dostępnych na rynku napędów. Dyski te znakomicie nadają się do wielofunkcyjnych aplikacji telewizyjnych, które muszą być na tyle ciche, aby nie przeszkadzały w codziennym życiu. Ponadto dyski twarde firmy Seagate odpowiadają na komendę AV streaming, odpowiadają więc wymogom ep Station firmy Matsushita. Seagate jest wiodącym dostawca dysków twardych do urządzeń Consumer Electronics.

Seagate pomógł firmie Matsushita przetestować oraz wdrożyć projekt ep Station w swoim centrum testowym (Design Service Center - DSC) dla Consumer Electronics w Longmont w stanie Colorado (USA). Centra testowe firmy Seagate (DSC) pomagają partnerom działającym na rynku urządzeń CE w procesie projektowania, rozwijania oraz integracji nowych urządzeń, dzięki którym pamięci masowe wkraczają w codzienne życie użytkowników. Korzystanie z ośrodków DSC może pomóc klientom w oszczędzeniu tysięcy dolarów, które zazwyczaj inwestowane są w zewnętrzne testy produktów i zmniejszeniu wydatków na bardzo kosztowny sprzęt do testów.

"ep Station jest całkiem nową platformą cyfrową dla szerokiej gamy klientów," powiedział pan Aoki, Staff Engineer firmy Matsushita. "Niezwykle cicha praca, wysoka wydajność oraz duża niezawodność dysków Barracuda ATA IV połączone z doskonałym wsparciem technicznym ze strony firmy Seagate, pozwoliły nam zastosować właściwą technologię pamięci masowych w naszych set-top boxach."

"Coraz więcej urządzeń telewizyjnych i radiowych oraz konsol do gier wykorzystuje dyski twarde," powiedział Joel Stead, wiceprezes do spraw światowej sprzedaży i marketingu firmy Seagate. "Zapotrzebowanie na wysokowydajne dyski twarde Barracuda ATA IV w rynku CE znacząco wzrasta - w ep Station firmy Matsushita dyski te umożliwiają użytkownikom szybki dostęp do wielu aplikacji. W efekcie tego rozrywka i Internet są dostępne na monitorze telewizora. Ponieważ aplikacje z rynku CE ewoluują, pojawiają się nowe wymagania. Seagate natomiast rozwija i dostarcza pamięci masowe, które zaspokajają je wszystkie."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. He He ciekawe czy będą padać ??? (autor: gadulas-brak rejestracji | data: 29/04/02 | godz.: 20:04)
    He He ja wymieniłem już trzy Barracudy 4 wymieniłem po padły ciekawe jak bedzie teraz :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.