Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 sierpnia 2011 
    

Tymczasowa obniżka XboX 360 w sieci Walmart


Autor: Wedelek | źródło: Tech Spot | 13:56
Świat obiegła informacja, że Microsoft postanowił obniżyć ceny swojej konsoli Xbox 360 w wersji z dyskiem o pojemności 160GB i 320GB o 50 dolarów. W ten sposób ceny tych modeli konsoli spadły do odpowiednio 250 i 300 dolarów. Zważywszy na fakt, że modele z 4GB i 250GB HDD to koszt 200 dolarów i 300 dolarów mielibyśmy do czynienia z bardzo silną, wewnętrzną rywalizacją. Szybko jednak okazało się, że o ile obniżki są faktem, to ich prekursorem okazał się być nie Microsoft a sieć sprzedaży Walmart, co oznacza, że niższa cena nie będzie obowiązywać wiecznie.

Sam Chris Lewis z Europejskiego działu Xbox zapytany czy jego firma planuje obniżenie ceny Xbox'a 360 w odpowiedzi na podobny ruch Sony odpowiedział krótko "Nie". I nic zresztą w tym dziwnego, bo konsola Microsoftu jest w USA najlepiej sprzedającym się tego typu urządzeniem i w chwili obecnej Microsoft oficjalnie nie planuje żadnych obniżek cen.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.