Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 29 sierpnia 2011 
    

T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię


Autor: Zbyszek | źródło: Inf. prasowa | 18:52
Sieć T-Mobile Polska uruchomiła dla swoich klientów elektroniczną księgarnię z e-bookami, w której znajduje się obecnie ponad 1700 pozycji gotowych do ściągnięcia na komputer lub smartfona. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana. W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której czytelnik może łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także atrakcyjna usługa subskrypcyjna, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet ponad 30 złotych.

Wirtualna księgarnia jest dostępna na stronie www.t-mobile.pl/ebooki. Korzystanie z jej zasobów umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze oraz na smartfonie. Wyjątkową cechą aplikacji jest możliwość współdzielenia książek pomiędzy tymi urządzeniami, tak aby mieć je zawsze pod ręką. Przypadkowo skasowaną książkę można z łatwością odzyskać, synchronizując aplikację ze swoim kontem w księgarni. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android - w planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów Apple iOS oraz Samsung Bada.

Księgarnię cechuje wygodny i innowacyjny system płatności, w którym wartość zakupów zostanie bezpośrednio doliczona do rachunku telefonicznego lub pobrana z konta użytkownika. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.