Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 2 września 2011 
    

Funkcjonalny i energooszczędny monitor NEC MultiSync EX201W


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 08:47
NEC wprowadza na rynek nowy energooszczędny monitor LCD stworzony głównie z myślą o odbiorcach biznesowych. Panel nosi nazwę MultiSync EX201W i ma podświetlaną diodowo 20-calową matrycę o rozdzielczości 1600x900 pikseli, umieszczoną w stylowej obudowie o niewielkiej grubości. Jasność wyświetlanego obrazu wynosi 250 cd/m2, kontrast 1000:1 natomiast czas reakcji plamki 5ms. Monitor ma złącza DVI-D, DisplayPort i USB, umożliwia także regulację wysokości ekranu w zakresie 110mm i jego obracanie o 90 stopni (funkcje tilt i pivot).

Panel wyróżnia się także ramką wokół matrycy o zmniejszonej objętości, z zestawem dotykowych przycisków do sterowania menu OSD. Całkowite zużycie energii wynosi według producenta maksymalnie 21W. Oprócz tego panel wyposażono w czujnik nieobecności użytkownika oraz sensor dostosowujący jasność podświetlania do panujących warunków zewnętrznych, co pozwala na bardziej wygodną pracę oraz dodatkową redukcję poboru energii.

Monitor jest objęty 3-letnią gwarancja producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 229 USD. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.