Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 20 września 2011 
    

O!Play Mini Plus z Gigabitem i WiFi 'N' już w sprzedaży


Autor: DYD | 11:04
(3)
Asus wprowadza do sprzedaży urządzenie O!Play Mini Plus oferujące dostęp do szerokiej gamy usług multimedialnych poprzez łączność gigabitowa przewodową LAN, bezprzewodową Wi-Fi w standardzie 802.11n, złącze USB 2.0 oraz czytnik kart SD/MS/xD/MMC. Dostępna za darmo do pobrania ze strony sklepu Android aplikacja ASUS O!MediaShare umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie multimediów, takich jak albumy zdjęć a Facebook'a czy filmy YouTube z tabletu lub smartfona na ekran telewizora.

Kolejną przyjazną dla użytkowników funkcją, jaką oferuje O!Play Mini Plus jest AutoPlay. Umożliwia użytkownikom podłączenie dysku twardego USB, pamięci flash lub karty SD/MMC/MS/xD bezpośrednio do urządzenia O!Play Mini Plus, które automatycznie uruchomi filmy znajdujące się w folderze AutoPlay bez potrzeby korzystania z interfejsu użytkownika.

Nowe urządzenie oferuje dostęp do internetowych usług, takich jak Mediafly, Dailymotion*, Facebook*, YouTube, Picasa, Flickr, tysiące kanałów telewizyjnych i radiowych i nie tylko. To również pierwszy na świecie odtwarzacz multimedialny HD, który obsługuje Acetrax, najbardziej popularny w Europie serwis udostępniający filmy video na żądanie. O!Play Mini Plus umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć i filmów w serwisie Facebook za pomocą jednego przycisku pilota.

*Obsługa serwisów Facebook i Dailymotion będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania sprzętowego pod koniec października 2011 roku.

Cena O!Play Mini Plus wynosi 469zł brutto.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Fejsbuki ... (autor: Muchomor | data: 20/09/11 | godz.: 11:26)
    ... srejsbuki, a pojawiło się w tych nowych odtwarzaczach coś co zdeklasowałoby starego, dobrego Xtreamer'a? To co czytam to jakiś marketingowy bełkot jest. Fejzbuk w odtwarzaczu mmedialnym - usługa pierwszej potrzeby.

  2. #1 . (autor: Qjanusz | data: 20/09/11 | godz.: 11:33)
    dla wszelakiej maści chodzących iPodów i tweetujących każdą kupę jak znalazł.

  3. a propos DLNA - polecicie coś? (autor: ALBERT | data: 20/09/11 | godz.: 12:17)
    szukam jakiejś przystawki pozwalającej strumieniować audio/video z HTC z Androidem na stary LCD.....

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.