Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 5 października 2011 
    

Smukły aparat Samsung MV800 MultiView


Autor: Zbyszek | 18:57
Niebawem w sprzedaży pojawi się nowy kompaktowy aparat fotograficzny Samsung MV800 MultiView. Urządzenie wyróżnia się niewielką grubością, a ponadto jest pierwszym kompaktem Samsunga z kategorii "premium" z odchylanym o 180 stopni ekranem dotykowym. Aparat został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 16,1 Mpix oraz szerokokątny obiektyw Schneider-Kreuznach 26 mm z pięciokrotnym zoomem optycznym. Możliwość zmiany położenia ekranu znacznie ułatwia tworzenie autoportretów czy fotografowanie pod ekstremalnie wysokim bądź niskim kątem.

Intuicyjną obsługę ekranu zapewnia interfejs użytkownika Smart Touch 3.0. Dzięki możliwości przeciągania i przewijania opcji w menu można szybko odnaleźć szukaną funkcję za jednym dotknięciem. Jedną z funkcji Smart Touch 3.0 jest też możliwość spersonalizowania swojego aparatu poprzez ustawienie dowolnego zdjęcia jako tapety w menu urządzenia.

Innowacyjna funkcja Live Panorama umożliwia łatwe fotografowanie panoram, dużych obiektów lub grup ludzi poprzez przytrzymanie spustu migawki, przesunięcie aparatu i podejrzenie całej sfotografowanej sceny na wyświetlaczu LCD. Aparat umożliwia też wykonywanie zdjęć 3D, a dzięki możliwości podłączenia do telewizora Smart 3D TV można oglądać je na dużym ekranie.

Aparat pozwala wybierać wśród wielu funkcji, które nadają zdjęciom unikalny styl i charakter. Jedną z nich jest Magiczna Ramka oferująca 12 zabawnych wzorów tła np. bilbord, okładka gazety, a także możliwość stworzenia własnego projektu. Z kolei opcja Picture-in-Picture pozwala na wstawienie jednego zdjęcia w inne.

Smart Filter umożliwia użytkownikom wyrażenie własnej osobowości w twórczy sposób dzięki 14 efektom artystycznym. Można w nim znaleźć nowe opcje Akwarela oraz Kreskówka, które dowolne zdjęcie przekształcą w ciekawy format - jak z filmu animowanego. Tu jednak zabawa wcale się nie kończy - funkcja Funny Face pozwala na wyginanie, rozciąganie i manipulowanie zdjęciami portretowymi, co gwarantuje doskonałą zabawę - jak w gabinecie luster.

Funkcja Pose Guide wskazuje użytkownikowi najlepszą pozycję do zdjęcia portretowego dzięki liniom wyświetlanym na wyświetlaczu, tak, by możliwe było osiągnięcie optymalnego ujęcia z dowolnego kąta. Edytor Zdjęcia zapewnia możliwość edycji obrazu bez konieczności kopiowania go do komputera. MV800 wyposażony jest również w znaną z aparatów 2View funkcję Beauty Shot, która umożliwia korektę wszelkich niedoskonałości w zdjęciach portretowych.

Samsung MV800 MultiView umożliwia rejestrację filmów w rozdzielczości HD, natomiast Technologia niwelowania dźwięku zoomu zapewnia, że jedynym nagranym głosem będzie śmiech i rozmowa najbliższych, nie zaś mechaniczny szum towarzyszący pracy obiektywu.


Aparat będzie dostępny w sprzedaży w połowie października w cenie 999 PLN brutto.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.