Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 18 października 2011 
    

Klawiatura i mysz Logitecha dla fanów Call of Duty MW3


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 13:15
(2)
Ósmego listopada nastąpi premiera Call of Duty: Modern Warfare 3, czyli kolejnej gry z kultowej już serii gier FPP o tym samym tytule. Na ten moment gotowy jest już Logitech, który specjalnie z myślą o tych, którzy czują zew przygody przygotował myszkę G9X oraz klawiaturę G105 z logo wspomnianego tytułu. Przeznaczona dla graczy klawiatura została wyposażona w zielone podświetlenie, sześć programowalnych przycisków G-keys, obsługę macro, regulację głośności oraz port USB. Myszka natomiast może się pochwalić laserowym sensorem, który dzięki funkcji zmiany czułości w locie może pracować z dpi od 200 do 5700.

Producent zadbał również o wygodę gracza, który może zwiększyć ciężar gryzonia o maksymalnie 28 gram, a profile w liczbie pięciu mogą być zapisywane na wewnętrznej pamięci. Producent chwali się również przyjemnym w dotyku i trzymającym się dłoni materiałem, oraz dwoma programowalnymi przyciskami, umieszczonymi pod kciukiem.

Zarówno G9X jak i G105 to koszt $79.99, ale w przypadku myszki mamy do czynienia z trzyletnią gwarancją producenta, a klawiatura objęta jest tylko roczną gwarancją. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. klawisze ? (autor: sid67 | data: 18/10/11 | godz.: 19:17)
    Naprawdę klawiatura dla graczy musi mieć taki wysoki skok klawiszy ? Ja wcześniej miałem Logitecha UltraXflat (pierwszy model) i grało mi się bardzo wygodnie, a teraz mam Razer Arctosa, która ma raczej dość niskie klawisze (choć wyższe niż flat) i jest super, a większość klawiatur "dla graczy" ma strasznie wysokie klawisze.

  2. @sid67 (autor: Blazakov | data: 18/10/11 | godz.: 20:30)
    Kto co lubi. Dla mnie na przykład ideałem klawiatury do grania jest to co oferują (oferowały...) laptopy IBM. Szybki dostęp do oddalonych klawiszy i mały skok to dla mnie podstawa. Ale znam też typów, którzy na LanParty podpinają pod laptopy zwykłe klawiatury za 20zł jeżeli nie mają niczego innego pod ręką, bo uważają że nie mogą wyczuć WSADu na tych z niskim skokiem.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.