Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 8 maja 2002 
    

Nowy Plextor zapisuję z prędkością 40x


Autor: DYD | źródło: Alstor | 17:36
(2)
Firma Plextor poinformowała, że wprowadza do sprzedaży nowy model CD-Recordera, o symbolu PX-W4012U. Jest to obecnie najszybsza dostępna na świecie nagrywarka z interfejsem USB! Co więcej, jest to jeden z nielicznych napędów kompatybilnych z formatem Mt. Rainier. Nowy napęd nagrywa płyty CD-R z maksymalną prędkością 40x, płyty CD-RW z maksymalną prędkością 12x. Odczyt płyt CD odbywa się z maksymalną prędkością 40x.

Tak jak w jego siostrzanym modelu ATAPI, w PX-W4012U zastosowano technologię VariRec, polegającą na możliwości regulowania mocy lasera podczas nagrywania muzyki w formacie CD-Audio. Wynikiem odpowiedniej regulacji mocy lasera jest znaczna redukcja współczynnika zniekształceń "jitter" podczas odtwarzania, co z kolei przekłada się na wyjątkowo czysty dźwięk porównywalny do brzmienia oryginalnej płyty tłoczonej. Tradycyjnie nagrywarkę wyposażono również w znane technologie: PoweRec II i Burn-Proof (z 4 MB buforem).

Ponadto, napędy wyposażono w czarną tackę, która redukuje rozproszenie światła lasera podczas zapisu i odczytu, w wyniku czego polepszona została ich jakość. W zestawie Retail Kit, oprócz napędu Plextor PlexWriter 40/12/40 znajduje się m.in. popularne oprogramowanie Nero 5.5, zasilacz, kabel USB, polska instrukcja obsługi oraz aż 5 płytek CD-R. Niestety nie jest jeszcze znana cena nowych modeli Plextora. Na polskim rynku powinny pojawić się na początku lipca. Szczegółową specyfikację tych napędów znaleźć można na internetowej stronie producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. "oprócz napędu Plextor PlexWriter (autor: Menah | data: 9/05/02 | godz.: 10:43)
  24/12/40 ..." ???
  to chyba malutki blad


 2. naped plextor (autor: matd-brak rejestracji | data: 11/05/02 | godz.: 15:17)
  PX-W4012U czy PX-W4012TU
  to jest malutki blad
  a adres strony producenta tohttp://www.plextor.be/.../products/pxw401240u.html


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.