Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 maja 2002 
    

Jesienny ECTS bez nVidii


Autor: DYD | źródło: 4D | 15:18
nVidia poinformowała, że nie zamierza wziąć udziału w londyńskich targach ECTS, które odbędą się w dniach 1-3 września 2002. To kolejny sygnał, że impreza nie jest w stanie konkurować z amerykańskim E3. ECTS to największa impreza branży elektronicznej rozrywki w Europie. Od pewnego czasu przeżywa jednak wyraźny kryzys – pomimo boomu w branży gier, ranga ECTS nieustannie spada. Większość nowości prezentowana jest bowiem na majowym E3 w Los Angeles. Jednak jak do tej pory największe firmy konsekwentnie wystawiały się na ECTS. Decyzja nVidii jest więc dla organizatorów sporym ciosem – nieobecność niekwestionowanego lidera rynku układów graficznych może pociągnąć za sobą rezygnacje kolejnych firm.

Powody nieobecności nVidii to zapewne brak premier (układ NV30 nie będzie gotowy we wrześniu), ale także oszczędności. Wiadomo za to, że na ECTS pojawi się główny konkurent nVidii – firma ATI. Organizatorzy wciąż czekają na potwierdzenie Matroxa.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.