Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 10 maja 2002 
    

Aparat cyfrowy wielkości karty kredytowej


Autor: DYD | źródło: e-mail | 21:55
Logitech Europe oficjalnie dziś przedstawił swój pierwszy kompaktowy aparat cyfrowy. Logitech Pocket Digital Camera jest idealnym kompanem w podróży gdyż jego rozmiar jest identyczny z wymiarami karty kredytowej. Najnowszy aparat cyfrowy Logitech jest w stanie pomieścić do 52 zdjęć z wykonanych przy pomocy matrycy 1.3 Megapixela. Twórcy aparaty cyfrowego postawili na uniwersalność urządzenia wyposażając go 16 MB stałej pamięci typu Flash. Pcket Digital Camera jest w stanie wykonywać zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 640x480 oraz interpolować je potem do wyższych rozdzielczości przy użyciu dołączonego oprogramowania. Nad jakością zdjęć czuwa między innymi system Autobrite który "poprawia zdjęcia".

System Autobrite doświetla miejsca zbyt ciemne oraz rozjaśnia ciemne części zdjęcia. Rozwiązanie takie poprawia znacząco jakość zdjęć oraz przyczynia się do zmniejszenia ilości poprawek, obróbek jakie użytkownik będzie chciał wykonać przy użyciu dołączonego oprogramowania. Do każdego Pocket Digital Camera dołączone są niezbędne sterowniki dla systemu Windows oraz oprogramowanie do obróbki wizualnej - MGI Photosuite 4 SE. Aparat Logitech Pocket Digital Camera dostępny będzie od połowy czerwca 2002 w sugerowanej cenie detalicznej około 580 PLN. Urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

Aparat cyfrowy został tak zaprojektowany, aby sprawdzić się w każdych warunkach. Aluminiowa obudowa aparatu jest zarazem lekka oraz wytrzymała. Rozmiary karty kredytowej pozwalają aparatowi na zmieszczenie się zarówno w kieszeni jeansów, męskiej marynarki jak i w damskiej torebce. Specjalna konstrukcja obudowy chroni aparat, oraz jego najcenniejszą część jaką jest soczewka. Po wykonaniu zdjęcia obudowę można zamknąć - zasłaniając przy tym obiektyw. Pocket Digital Camera jest w stanie wytrzymać wiele godzin w oczekiwaniu na wykonanie zdjęcia, osiągnięto to dzięki wbudowanemu płaskiemu akumulatorowi który ładuje się podczas podłączenia do komputera kablem USB. W momencie gdy aparat jest podłączony i przekazuje zdjęcia do komputera, system automatycznie ładuje akumulator Pocket Digital Camera.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.