Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 14 listopada 2011 
    

GZ-G1 i GZ-G1 Plus, czyli nowe obudowy od Gigabyte'a


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 20:48
Gigabyte poszerzył swoją ofertę opakowań na podzespoły komputerowe o dwie nowe obudowy o symbolach GZ-G1 i GZ-G1 Plus. Wspomniane modele zostały zbudowane niemal w całości ze stali, a w środku można zamontować płyty główne w formacie micro ATX oraz ATX. Oba produkty mogą się pochwalić dwoma, zewnętrznymi zatokami 5.25-cala i sześcioma wewnętrznymi, 3.5-calowymi w których zamontujemy podzespoły bez używania narzędzi.

Zasilacz wzorem konkurencyjnych konstrukcji montowany jest na spodzie, a w ściance na której montujemy płytę główną wycięto otwory dla kabli i do montażu pałąka podtrzymującego układ chłodzenia procesora.

Całość jest chłodzona przez dwa, 120mm wentylatory umieszczone z przodu obudowy, ale można również opcjonalnie wstawić jeszcze jeden wentylator na tylną ściankę. Ponadto na przedniej ściance umieszczono panel I/O złożony ze złączy audio oraz dwóch USB 2.0, a poniżej znajdują się dwa kontrolery obrotów przednich wentylatorów.

Wersja Plus otrzymała również trzeci wentylator, montowany w specjalnej, plastikowej nakładce, na górze obudowy, która dodatkowo uzupełnia panel wyjść o dwa dodatkowe porty USB 3.0.

Sprzedaż modeli GZ-G1 i GZ-G1 Plus ruszy jeszcze w tym roku.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.