Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 17 listopada 2011 
    

Nokia promuje WP7, a my poznajemy Lumię 900


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 18:15
(2)
Nokia jakiś czas temu postanowiła, że nowym systemem operacyjnym, wykorzystywanym w jej najmocniejszych smartphone'ach będzie Windows Phone 7 od Microsoftu. Pierwsza generacja telefonów z nowym systemem obejmuje modele z rodziny Lumia, które zostały oficjalnie zapowiedziane podczas Nokia World Conference, a Lumia 710 i Lumia 800 zostały już przedstawione opinii publicznej. Nadal jednak czekamy na najmocniejszy smartphone Nokii, o którym wciąż nie wiemy zbyt wiele, czyli na Lumię 900, która jest również znana jako Ace.

Tymczasem Nokia przez przypadek, lub celowo udostępniła w Internecie materiał promocyjny, który prezentuje jej flagowy, dotąd nie prezentowany model. Oczywiście wideo szybko zniknęło, ale ta chwila nieuwagi wystarczyła, by jeden z użytkowników zrobił sobie kopię. Sam telefon wygląda niemal identycznie jak Nokia Lumia 800, z tym że jest wyposażony w większy, 4.3-calowy wyświetlacz typu AMOLED. Nowość trafi na rynek w 2012 roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. sam nie wiem co kogo bardziej promuje (autor: Qjanusz | data: 17/11/11 | godz.: 20:32)
  Nokia WP7, czy WP7 Nokię.

  Tak czy siak, pełzanie OSa o M$ w okolicach 1,5% (gdzie większość to dopalająca się WM6.X) to niezbyt dobra podpora Nokii.


 2. hmm... (autor: Wujofefer | data: 20/11/11 | godz.: 09:01)
  Wg. mnie zawarcie genialnego sojuszu M$ i Nokii pozwoli na wypromowanie systemu WP7 na przynajmniej drugą siłę na rynku mobilnych OSów na czym bardzo skorzysta Nokia.
  Już teraz Lumia 800 jest najlepiej sprzedającym się telefonem w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.
  Po za tym Nokia nareszcie skończy z shitowatym symbianem, którego już dawno powinni porzucić.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.