Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 22 listopada 2011 
    

Miniaturowe pendrive SanDiska do tabletów


Autor: Zbyszek | źródło: SanDisk | 19:24
(1)
Niewielkie pamięci przenośne ze złączem USB zyskują coraz większą popularność - dzięki skromnym wymiarom nośniki tego typu w niczym nie przeszkadzają podczas transportu lub podróży i mogą być stosowane jako dodatkowa pamięć na dane dołączona na stałe do portu USB tabletu lub komputera przenośnego. Z tego względu SanDisk opracował pamięć flash o nazwie Cruzer Fit, która po włożeniu w gniazdo USB 2.0 wystaje z obudowy zaledwie kilka milimetrów. Pendrive udostępniają pojemność 4, 8 lub 16 GB, umożliwiają również ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych za pomocą hasła.

Po wyjęciu z gniazda USB możemy ochronić wtyk pendrive’a Cruzer Fit estetyczną zatyczką. Użytkownik może też korzystać z kontrolki LED, która sygnalizuje aktywność pamięci.

Pendrive są objęte 5-letnią gwarancją. Sugerowana przez dystrybutora ceny detaliczne w zależności od pojemności wynoszą kolejno: 44,90 zł (4 GB), 64,90 zł (8 GB) lub 119 zł (16 GB).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. No, teraz tylko proszę (autor: Blazakov | data: 22/11/11 | godz.: 19:46)
    większą pojemność i USB 3.0 - na coś w rodzaju dodatkowego, wysuwalnego dysku w netbookach z SSD jak zanalazł.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.