Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 13 maja 2002 
    

Garść nowych informacji z Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 15:45
  • IN4.PL: "Dziś na ruszcie mało popularne procesory VIA C3. Testowaliśmy modele 800, 866 i 933MHz, wszystkie na magistrali 133MHz i wszystkie chłodzone jedynie radiatorem. A w konkury stanął stary już celeron 733MHz (magistrala 66MHz). Co z tego wynikło przeczytacie w naszej recenzji."
  • Tweak.pl: "Serwis Tweak.pl po nieco dłuższej przerwie znów powraca do życia. Obecnie jesteśmy już przeniesieni na nowy serwer i powoli będziemy przechodzić do normalnego trybu pracy. Zmienił się nieco design naszego serwisu i jest on obecnie dużo lżejszy (i mam nadzieję, że bardziej czytelny). Doszedł także dział MODYFIKACJE, do którego możecie przysyłać zdjęcia swoich zmodyfikowanych komputerów! Na Tweak'u pojawiła się także recenzja płyty ABIT NV7-133R opartej o chipset NVIDIA nForce 415 i MCP-D."
  • FrazPC.pl: "Wspominając o coolerach, nie możemy przeoczyć bardzo ważnego elementu łączącego tak naprawdę radiator oraz rdzeń procesora. Mowa tu oczywiście o pastach termoprzewodzących (lub rzadziej spotykanych i mniej efektywnych plastrach termoprzewodzących). Jest to bardzo ważny element, bo jak wiadomo nawet najlepiej wygładzony i wypolerowany spód radiatora, posiadać będzie mikronierówności, a co za tym idzie, może nam to dawać przyrost ciepła rzędu nawet 7 stopni."
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.