Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 28 listopada 2011 
    

Znamy specyfikację Motoroli Droid 4


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 13:58
(4)
Rynek samrtphone'ów rozwija się niezwykle dynamicznie i praktycznie nie ma miesiąca w którym nie działoby się coś ciekawego. Widocznie producenci hołdują zasadzie, że miesiąc bez premier to okres stracony, a chyba najciekawszym urządzeniem, które zadebiutuje w grudniu bieżącego roku będzie Motorola Droid 4. Wspomniany telefon wkroczy do sprzedaży 8 grudnia, ale już dziś znamy jego pełną specyfikację techniczną. Nowość zostanie wyposażona w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4-cali i rozdzielczości 960x540 pikseli, który obok klawiatury QWERTY będzie służyć do sterowania urządzeniem.

Niestety nie wiadomo jakiego typu będzie to ekran - AMOLED czy LCD. Wiemy natomiast, że za płynne działanie systemu i aplikacji będzie odpowiedzialny dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1.2GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej typu DDR2. Dane zapiszemy natomiast na wbudowanej w telefon pamięci o pojemności 16GB oraz dodatkowej, maksymalnie 32GB karcie micro SD.

Jeśli chodzi o moduły komunikacji, to Droid 4 zostanie wyposażony w HSPDA 10.2Mb/s, WiFi, Bluetooth, aGPS oraz 4G LTE. Nie zabraknie również 8MP kamerki zdolnej nagrywać obraz w jakości HD 1080p, wspomaganej lampą błyskową, przedniej kamerki oraz radia. W obudowę wkomponowano gniazdo jack, micro HDMI, oraz micro USB, a całość jest zasilana z baterii o pojemności 1785mAh.

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. taki telefon... (autor: piochux | data: 28/11/11 | godz.: 18:35)
  taka specyfikacja, i do tego tft. smiech na sali.

 2. po doskonalej znajomosci Dezta ( 4 razy do naprawy) (autor: josefek | data: 28/11/11 | godz.: 20:11)
  bede sie staral daleko od motoroli trzymac...

 3. @piochux (autor: trepcia | data: 28/11/11 | godz.: 21:25)
  TFT to aktywny rodzaj matrycy LCD, może być ona wykonana w technologii TN, xVA oraz SIPS.

 4. wyżej news o HTC a tu kolejni jajcarze z Motoroli (autor: Yosarian | data: 29/11/11 | godz.: 11:30)
  "Niestety nie wiadomo jakiego typu będzie to ekran - AMOLED czy LCD ... a całość jest zasilana z baterii o pojemności 1785mAh."
  Bardzo istotne dla tego mikrowatego AKU.
  A poza tym, to po co ten garb z tyłu, ja po SE K800i to mam awersje do takich rozwiązań a w tym przypadku Motka straciła szansę na większe AKU (bardzo potrzebne dla ekranu, proca i rozbudowanych funkcji) jak i na nowych klientów.
  ps. i znowu się zdziwię ale tu zrobienie wersji z większym AKU i wyższa klapką aż się prosi o wykonanie...wymuszona na siłę cieńkość, która w dodatku będzie przeszkadzać przy pisaniu na klawiaturze


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.