Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 15 maja 2002 
    

INTEL i LEGO nawiązują współpracę


Autor: DYD | źródło: e-mail | 11:49
(2)
Intel i LEGO, jeden z największych producentów zabawek, poinformowały o porozumieniu w zakresie współpracy na polu dostarczania konsumentom komputeryzacji jeszcze większych wrażeń. Obie firmy dokonają optymalizacji interaktywnego oprogramowania LEGO do pracy z procesorami Intel Pentium 4 i połączywszy wysiłki marketingowe rozpoczną wspólną kampanię promocyjną. Dodatkowo, Intel będzie sponsorem Akademii Gier w nowym parku LEGOLAND w Günzburgu, w Niemczech.

"Marka i produkty LEGO są szeroko znane ze swej wartości zarówno rozrywkowej jak i edukacyjnej, wpływającej na kreatywność. Innowacyjne produkty Intela, takie jak procesor Pentium 4 zaprojektowano by zwiększyć moc wrażeń użytkownikom komputerów domowych. Pracując razem zamierzamy dostarczyć jeszcze więcej zabawy i zainspirować ludzi w każdym wieku" - powiedziała Maria Marced, wiceprezes i dyrektor generalny Intela w regionie EMEA. Tom Stone, wiceprezes LEGO Interactive dodał: "Intel będzie dla nas bardzo wartościowym partnerem a jego wiedza i doświadczenie wpłyną korzystnie zarówno na naszych twórców jak i samych konsumentów, zmaksymalizuje doznania konsumentom gier komputerowych. Nasze partnerstwo jest kamieniem milowym w naszych dążeniach do tego, by KEGO było najważniejszą marką przemysłu gier dla dzieci w wieku 6-12 lat".

LEGO tworzy najwyższej klasy oprogramowanie dla młodych graczy. Planowane tytuły gier LEGO Interactive, które będą optymalizowane dla procesorów Intel Pentium 4 (i przyszłych procesorów), to m.in.: "Drome Racers", "Island Xtreme Stunts", "GALIDORTM: Defenders of the Outer Dimension" i "BIONICLETM". Optymalizacja tych gier dla procesora Pentium 4 znacznie zwiększy doznania użytkowników, poprzez bardziej realistyczną grafikę, bardziej skomplikowane sceny. Pozwoli to też na wykorzystanie elementów sztucznej inteligencji i szybszą interaktywność.

W Parku LEGOLAND w Günzburgu, który otworzy swoje podwoje już 17 maja, dostępna będzie Akademia Gier, do wyposażenia której Intel dostarczył 64 komputery PC z procesorami Intel Pentium 4. W Akademii każdy będzie miał szansę zagrania w jednej z gier LEGO i uczestnictwa w zabawie LEGO MINDSTORMS(tm) przy użyciu technologii Intela. Młodzi gracze będą mogli podróżować po wirtualnych światach LEGO czy zaprojektować, zbudować i zaprogramować prawdziwe roboty.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nawet nie wiedziałem, że... (autor: Drakor | data: 15/05/02 | godz.: 17:01)
    Intel bawi się klockami LEGO :)))))

  2. tylko, ze teraz (autor: myszon | data: 17/05/02 | godz.: 16:04)
    klocki LEGO będą się troche grzały..

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.