Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 13 stycznia 2012 
    

CES: stoiska firm Corsair i Patriot


Autor: Zbyszek | źródło: PC Perspective | 13:45
Corsair i Patriot to kolejni producenci obecni na targach CES. Na stoisku firm można znaleźć całą masę pamięci flash, od nośników SSD po pendrive. Corsair zaprezentował całą armię swoich dysków SSD, wśród nich także najnowsze modele Accelelator stworzone z myślą o pracy jako pamięć podręczna dla klasycznego dysku twardego HDD. Ponadto na stoisku firmy znajduje się niezliczona ilość wysokiej klasy pendrive: wśród nich modele Voyager, Voyager GT, Voyager Mini, Survivor i PadLock. Firma Patriot obok flagowych dysków SSD z serii WildFire i pendrive Magnum pokazała również kilka nowości.

A są to m.in. nowe miniaturowe dyski SSD o nazwie Industrial, w formie płytki drukowanej o trzech rozmiarach: z interfejsem SATA i wielkości połowy klasycznego 1,8-calowego dysku twardego oraz z interfejsem mSATA w dwóch wielkościach. Najmniejszy (na ostatnim zdjęciu) ma wymiary 30,4x27 milimetrów i może pomieścić do 32GB danych.


Corsair


Patriot

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.