Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 18 stycznia 2012 
    

Nowe głośniki Sony dla smartfonów


Autor: Zbyszek | źródło: Inf. prasowa | 14:07
Firma Sony wprowadza na rynek nowe głośniki które pozwalają odtwarzać muzykę ze smartfonów. Są to modele SRS-BTV25 oraz RDP-V20iP. Oba urządzenia wykorzystują technologię emisji dźwięku we wszystkich kierunkach (360° Circle Sound). Pierwszy z modeli korzysta z łączności Bluetooth i może odtwarzać nagrania z każdego urządzenia z tym systemem łączności. Ponadto urządzenia ma port mini jack pozwalający na przewodowe podłączanie smartfona lub innego źródła muzyki. Z kolei model RDP-V20iP pełni funkcję stacji dokującej do iPhone i iPoda.

RDP-V20iP umożliwia ładowanie zadokowanego urządzenia Apple i może być zdalnie sterowany za pomocą znajdującego się w zestawie pilota. Obydwa głośniki są wyposażone w wewnętrzny akumulator na 5 godzin odtwarzania, dzieki któremu mogą być używane również w roli urządzenia przenośnego - łatwego do przenoszenia i pozwalającego na słuchanie muzyki w każdym miejscu. Ceny nie zostały podane. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.