Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 22 maja 2002 
    

Telefony NEC w Chinach


Autor: DYD | źródło: 4D | 14:03
(2)
NEC podpisał umowę na dostawę aparatów GPRS/GSM dla największego chińskiego operatora telefonii komórkowej - China Mobile. W Chinach sprzedawany będzie model NEC DB7000, który jest obecnie najpopularniejszym telefonem komórkowym na rynku japońskim. Został zaprtojektowany z myślą o bezprzewodowym dostępie do Internetu - posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala i przeglądarkę WAP. Pozwala także na obsługę poczty elektronicznej i korzystanie z szerokiej gamy usług internetowych.

"NEC koncentruje się obecnie na Internecie: szerokopasmowym oraz mobilnym. Telefony komórkowe to kluczowy sektor, do niego kierujemy swoje główne zasoby" - powiedział Susumu Otani, jeden z wiceprezesów NEC Mobile Terminals Business Unit. "NEC jest przekonany o swojej pozycji lidera branży mobilnego Internetu - dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy jako dostawca aparatów i-mode oraz 3G w Japonii, możemy zaoferować sprzęt z najbardziej zaawansowanymi opcjami, o najwyższej jakości i niezawodności. Wejście na rynek chiński daje nam silne podstawy dla umocnienia naszej pozycji nie tylko w Chinach, ale także na innych azjatyckich i światowych rynkach 2.5G i 3G".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czemu nie u nas (autor: marcinc-brak rejestracji | data: 22/05/02 | godz.: 16:41)
    czemu u nas operatorzy nie wprowadzaja telefonow firmy NEC, po pewnym czasie sprzedawalyby sie jak swieze buleczki bo teraz sa pewnie za drogie

  2. Szukam osoby chętnej na zakup dla mnie takiego cacka (autor: Stathis | data: 23/05/02 | godz.: 08:53)
    Szukam i proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych :).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.