Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 24 stycznia 2012 
    

Aktualizacja firmware przyspieszajaca dyski SSD OCZ Octane


Autor: Zbyszek | źródło: OCZ | 18:20
(1)
Kilka miesięcy temu firma OCZ wprowadziła na rynek dyski SSD Octane z kontrolerem Indilinx Everest. Szybko okazało się, że choć dyski oferują wysoką wydajność sekwencyjnego transferu danych, to jednak znacznie odbiegają od swojej specyfikacji pod względem liczby operacji wejścia-wyjścia podczas losowego zapisu i odczytu niewielkich bloków danych. Producent opublikował właśnie najnowsze oprogramownie sterujące dla dysków (tzw. firmware), które dwukrotnie zwiększa ich wydajność w omawiamy przypadku. Nowe firmware można pobrać z tej strony. Do aktualizacji niezbędny jest również program OCZ SSD Toolbox.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. OCz... (autor: mFuker | data: 26/01/12 | godz.: 13:39)
    po fali zachwytow, pojawilo sie tsunami rozczarowan. Jesli kupowac SSD-ka, to od Crucial, Samsung i Corsair. No moze Adata jeszcze.

    OCZ jakosciowo upadlo, co nie zmienia faktu, ze gdyby nastawili sie na mniej sprzedanych a wiecej dopracowanych, tak pozycja lidera moglaby do nich powrocic.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.