Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 26 stycznia 2012 
    

Core i7 3610QM 'Ivy Bridge' w przedsprzedaży


Autor: Zbyszek | 12:09
W ofercie jednego ze sklepów internetowych pojawił się właśnie procesor Intela z przyszłej 22-nanometrowej serii o nazwie kodowej Ivy Bridge. Układ jest dostępny w przedsprzedaży, co oznacza możliwość złożenia zamówienia i otrzymanie zakupu w późniejszym terminie, niezwłocznie po dotarciu do sklepu pierwszych dostaw od producenta. Jest to model Core i7 3610QM z podstawką PPGA988, dedykowany dla komputerów mobilnych. Procesor jest taktowany zegarem 2,3 GHz i wyposażony w 4 rdzenie z obsługą 8 wątków oraz 6MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu. Cena wynosi 375 dolarów.

Zdaniem sklepu termin dostarczenia zamówionych procesorów wynosi "od 3 do 4 tygodni". Biorąc pod uwagę, że według ostatnich informacji dostawy czterordzeniowych mobilnych Ivy Bridge zostaną uruchomione przez Intela 8 kwietnia, można tą ofertę traktować w kategori ciekawostki i niesmacznego żartu ze strony sprzedawcy. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.