Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 31 stycznia 2012 
    

Microsoft wydaje Technical Preview pakietu Office 15


Autor: Zbyszek | źródło: Microsoft | 11:42
(1)
Windows 8 nie jest jedynym produktem, nad którym Microsoft pracuje ostatnio w pocie czoła. Firma na oficjalnym blogu zespołu odpowiedzialnego za rozwój pakietów Office poinformowała, że najnowsza odsłona pakietu biurowego Office wskoczyła właśnie w fazę Technical Preview. Aktualnie Office 15 został przekazany do testów w ręce producentów sprzętu komputerowego i partnerów firmy. Ci mogą wyrażać swoje opinie i zgłaszać sugestie, ale nie mogą zdradzać żadnych informacji ze względu na umowę o poufności. Publiczne beta testy nowego pakietu biurowego Microsoftu ruszą latem tego roku.

Wówczas każdy będzie mógł osobiście przekonać się jakie nowości i ulepszenia przygotował producent z Redmont. Obecnie pewne jest, że Office 15 będzie zawierał elementy interfejsu Metro UI, który pojawi się wraz z systemem Windows 8.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Zbyszek - skoryguj (autor: Dabrow | data: 31/01/12 | godz.: 13:06)
    bo aż żal czytać "wskoczyła wkroczyła" (-; Przecinki przed 'że' ale nie wyraz wcześniej, po 'się' nie trzeba przecinka...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.