Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 14 lutego 2012 
    

iPad 3, a może mniejsza wersja tego tabletu?


Autor: Wedelek | źródło: Wall Streat Journal | 13:13
W ostatnim czasie pojawiło się kilka niepotwierdzonych informacji dotyczących tabletu internetowego Apple. Po pierwsze niektóre źródła donoszą, że trzecia generacja iPad'a 3 z wyświetlaczem Retina zostanie zaprezentowana już 7 marca bieżącego roku. Fani marki twierdzą natomiast, że nowy iPad będzie po prostu lekko odświeżoną wersją "dwójki", czyli czeka nas "powtórka z rozrywki" przerabianej podczas premiery iPhone 4S, a tymczasem oliwy do ognia dolał Wall Street Journal, który zdradził nam kolejne szczegóły dotyczące planów Apple.

Według dziennikarzy wspomnianej gazety producent z nadgryzionym jabłuszkiem w logo pracuje nad bardziej kompaktową wersją iPad'a z wyświetlaczem o przekątnej 7.85-cala i rozdzielczości 1024x768 pikseli. W tym momencie należy przypomnieć, że pierwsze pogłoski o mniejszej wersji tego tabletu internetowego pojawiły się już w październiku ubiegłego roku. Pytanie tylko ile w tych informacjach prawdy, a ile domysłów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.