Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 14 lutego 2012 
    

Wiemy jak będzie wyglądał interfejs HTC Sense 4.0


Autor: Zbyszek | 21:14
Wiosną firma HTC wprowadzi na rynek całą gamę nowych smartfonów. Urządzenia będą wyposażone w system Google Android 4.0 wraz z nakładką HTC Sense 4.0. Zapewne spora część posiadaczy telefonów HTC jest ciekawa co producent przygotował w nowej wersji swojego interfejsu i może się o tym przekonać dzięki zrzutom ekranu, które wyciekły wraz z niektórymi danymi na temat modelu flagowego modelu firmy - HTC Endeavour. Nowa nakładka na pierwszy rzut oka nie różni się od dotychczasowej, jednak po bliższym spojrzeniu dochodzimy do wniosku, że wiele jej elementów przeszło wyraźny face-lifting.

Ekran blokady jest bardzo podobny do znanego z HTC Sense 3.0. Główne różnice to możliwość zmiany tapety i koloru dolnego pierścienia zgodnie z wybranym tematem. Znaczne większe różnice dotyczą ekranu startowego. Ogólnie interfejs mimo podobieństwa do poprzednika sprawia wrażenie interfejsu znacznie bardziej dopracowanego, eleganckiego i wyrafinowanego. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.