Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 16 lutego 2012 
    

Nowy, 27-calowy monitor AOC z czasem reakcji 2ms


Autor: Wedelek | 12:25
Firma AOC powiększyła swoją ofertę o nowy, 27-calowy monitor przeznaczony dla graczy i użytkowników domowych, którzy poszukują ekranów o szybkiej reakcji matrycy. Ta zastosowana w modelu e2752Vh potrafi wykonać przejście od koloru szarego do białego i z powrotem w czasie 2ms. Nowy monitor może się również poszczycić jasnością na poziomie 300cd/m^2 oraz kontrastem dynamicznym wynoszącym 20'000'000:1 (producent nie pokusił się o podanie wartości statycznego kontrastu). Zamontowana w opisywanym AOC matryca TN jest podświetlana przez diody WLED i może wyświetlić obraz w rozdzielczości FullHD - 1920x1080 pikseli.

Dodatkowo producent pokusił się o zamontowanie dwóch małych, 2.5-watowych głośniczków, które rzekomo mają dostarczyć do uszu użytkownika dźwięk o wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje również dołączone do monitora oprogramowanie, czyli wbudowane iMenu - pozwalające zmienić ustawienia monitora z wykorzystaniem myszy, Screen+ do tworzenia własnych profili oraz Off Timer, odpowiadający za automatyczne wyłączenie monitora po upływie określonego czasu.

Nowość od AOC możemy podłączyć do komputera poprzez złącza VGA, DVI i HDMI, przy czym ostatnie dwa obsługują technologię HDCP. Monitor na sklepowe półki trafi w kwietniu i będzie kosztować 299,99 dolarów lub 230 Euro. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.