Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 4 czerwca 2002 
    

Intel stawia na reklamę


Autor: DYD | źródło: 4D | 11:03
W tym tygodniu rusza największa kampania reklamowa w historii firmy Intel. Intel chce wydać dziesiątki milionów dolarów na kampanię, która potrwa... trzy lata! Podstawowe media, jakie zostaną wykorzystane, to prasa oraz Internet. Wiadomo już, że w reklamach zostaną użyte hasła: "Czy firma, która nie produkuje komputerów, może odmienić bieg ich historii?" oraz "Czy mikroskopijny kawałek technologii rozwiąże problemy na skalę przedsiębiorstwa?".

Intel jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - w tej klasyfikacji zajmuje szóste miejsce, wyprzedzają go tylko Coca-Cola, Microsoft, IBM, General Electric i Nokia. Wartość brandu wycenia się na 34,7 mld USD. Nowa kampania ma sprawić, że marka Intel stanie się jeszcze bardziej znana. Przedsięwzięcie ma mieć dla firmy znaczenie porównywalne do kampanii z roku 1991, kiedy to wypromowano hasło "Intel Inside". Do jej sukcesu przyczynił się fakt, że Intel partycypuje w kosztach reklam innych firm, pod warunkiem, że w materiałach znajdzie się wspomniane logo.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.