Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 29 marca 2012 
    

Nowe Call Of Duty, czyli co nam szykuje Activision


Autor: Wedelek | 13:49
(6)
Niektórzy złośliwie zauważają, że aktualnie są tylko trzy pewne rzeczy: śmierć, podatki i premiera kolejnego Call Of Duty każdego roku. Bez względu jednak na podejście do polityki Activison trzeba otwarcie przyznać, że jest to jedna z najlepszych serii gier komputerowych, o ugruntowanej opinii, świetnej kampanii i grywalnym multiplayerze. Ponadto Call Of Duty generuje spore przychody, więc trudno się dziwić, że producent nadal wypuszcza kolejne gry z pod znaku tej serii. Co więcej owy "zew" obejmuje teraz dwa podtytuły: Modern Warfare i Black Ops.

Wszystkie znaki na ziemi wskazują, że tym roku Activision postanowiło zaserwować nam Black Ops 2, chociaż sam producent jeszcze oficjalnie nie potwierdził tego tytułu. Tymczasem do sieci trafiło kilka ciekawych informacji na temat trybu multiplayer nowego CoD'a. Po pierwsze pojawią się nowe tryby rozgrywki, które dołączą do "Search and Destroy", a rozgrywka zostanie podzielona na rundy w których otrzymamy tylko jedno życie. System walki będzie taki sam jak w Modern Warfare 3, ale przeciwnicy komputerowi otrzymają lepszy system sztucznej inteligencji, sama gra ma być trudniejsza.

Programiści poprawią również rozmieszczenie i ilość stref kolizji, dzięki czemu strzał w stopę będzie przynosić mniej obrażeń niż w klatkę piersiową, że juz o głowie nie wspomnę, co ma być szczególnie zauważalne w trybie "hardkor". Co więcej trafiony gracz będzie krwawić i tracić przez to stopniowo życie.

Jeśli chodzi o mapy, to będą one wyglądać podobnie jak w dotychczasowych Call Of Duty, a będziemy je mogli podziwiać również z kamery umieszczonej na naszym hełmie.

Znikną granatniki, a RPG będzie można używać tylko przeciwko pojazdom, trudniej będzie również celować z broni snajperskiej, po śmierci nie będziemy mieć dostępu do "last stand", a miejsce naszej śmierci nie będzie oznaczane. Lekkim modyfikacjom zostanie również poddany system awansu oraz perków, które będą teraz od siebie zależne. Dodatkowo użytkownik będzie je mógł w pewnym stopniu zmodyfikować. Przyklładowo wybierając umiejętność "szybkość" będziemy mogli zdecydować na jaki aspekt ma ona oddziaływać -np. szybsze przeładowywanie.

Jeszcze mocniej będziemy mogli dostosować wyposażenie naszego żołnierza, decydując o wykorzystywanych perkach, broni a nawet ubraniu (np. rodzaj kamizelki kuloodpornej).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. CoD (autor: guziel | data: 29/03/12 | godz.: 14:21)
  zaczyna przypominać mode na sukces ;)

 2. Black Ops jest drugą w kolejności najlepszą odsłoną CoD po MW1 (autor: Bonusso3 | data: 29/03/12 | godz.: 16:30)
  Jak dla mnie zmiany idą w dobrą stronę i Black Ops 2 będzie bardzo dobrą grą jak tylko poprawią optymalizacje (w co wątpię).

  Zaraz się zacznie wojna Battlefield vs CoD ;]


 3. Tak.... ? (autor: belixa | data: 29/03/12 | godz.: 23:04)
  A co z jeb***mi Wall Hackami, Cziterami, Aimowcami i innymi graczami na dopalaczach? .... NIC ! Oczywiście STEAM i jego brak zabezpieczeń.

 4. To będzie kicha (autor: dj_jang | data: 30/03/12 | godz.: 09:33)
  Strasznie sie zawiodłem na MW3, wogóle dużo ludzi jak ja wraca do MW2. Po miesiącu zwróciłem ją i wziąłem F1 :) Było kilka fajnych mapek ale nie ma tego czegoś, jak w MW2 pusci sie pavelow lub ac130 to czuć że wymiata kolesi...

 5. @3 może trochę kulturalniej (autor: TheW@rrior | data: 30/03/12 | godz.: 11:00)
  Cziterzy zawsze będą w grze która jest popularna. Nie ma opcji wykrycia 100%. Nie ma tu znaczenia platforma dystrybucji jaką jest STEAM. Mylisz platformę dystrybucji z mechanizmami antyczit producenta gry którym jest Activision. Valve ma swojego VAC, CoD chyba korzystam z PunkBustera, nie wiem nie gram.

 6. Black Ops 2 (autor: Pider | data: 30/03/12 | godz.: 11:44)
  Nie dziekuje. Mam 1 na xbox a i mam dosyc denerwowania sie... Tomahawk odbija sie od 7 scian/drzew/samochodow i wali w Ciebie... Granaty jak pileczki pingpongowe-tak sie odbijaja. Niektore bronie i perki OP...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.