Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 4 czerwca 2002 
    

Nowe artykuły w Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:00
 • Tweak.Pl: Test pamięci DDR: Przyznam szczerze, że jak dostałem paczkę z OCZ'ami to w życiu nie spodziewałbym się takiego obrotu sprawy. Tutaj bez dwóch zdań najlepszą pamięcią (bo i najszybszą, i najtańszą) okazuje się "zwykły" Samsung DDR333 CL 2.5 a dopiero za nim znajdują się owe "wypasione" OCZ'y. Z pewnością te wartości, które wyszły mi w testach nie będą na każdej płycie jednakowe, bo jest to zależne od zasilania, timing'ów i wielu innych czynników. Odchyły (na plus lub na minus) będą pewnie sięgać kilku lub może nawet kilkunastu MHz'ów. Nie zmienia to jednak tego, że Samsung pokazał klasę (co ciekawe DDR366 od OCZ'a też jest na samsungach), a przecież w przeciwieństwie do OCZ'a nie posiada on żadnego chłodzenia.
 • Tweak.Pl: Recenzja Thermaltake Volcano: Thermaltake Volcano 7+ to na prawdę bardzo udany cooler. Sprawdzi się on u ludzi chcących wyciskać ostatnie poty ze swoich procesorów, jak i u ludzi chcących mieć ciszę (jednak tutaj musimy zorganizować sobie inny regulator obrotów...). Jego wydajność wywarła na mnie na prawdę spore wrażenie (uwierzcie mi, ale rzadko spotyka się cooler, który tak daleko odstawia konkurencję).
 • redakcja.NET: Intel Pentium4 2.53GHz: Kilka miesięcy temu, a było to w styczniu, miałem okazję przedstawić wam najnowszy procesor Intel Pentium4 2.2GHz. Prawdę mówiąc, od tamtego momentu nie za wiele się zmieniło. Firmy Intel i AMD nadal walczą o przewodnictwo w wyścigu zegarów, przez co na rynek trafia co chwilę nowy układ podnoszący poprzeczkę w taktowaniu zegara. Dzisiejsza tyczka ustawiona jest na wysokości 2.533GHz, a dokonał tego najnowszy procesor Intel Pentium4.
 • redakcja.NET: Plustek OpticPro S6: Na koniec można powiedzieć, że skaner posiada więcej zalet niż wad, a wady występujące nie dotyczą jednak układu optycznego i są to drobiazgi. Szkoda tylko, że konstrukcja nie pozwala skanowania przeźroczy. Zadziwiająco szybki układ optyczny (tylko 5 sekund na rozgrzanie lampy) zostawia konkurencyjne skanery daleko.
 • IN4.Pl: Celeron 1.7GHz Socket 478: Zapraszam dziś na recenzję najnowszego procesora low-end firmy Intel - Celerona 1.7GHz. Jest on rozpoczęciem nowej serii Celeronów bazującej na platformie Socket 478, a więc takiej samej jak Pentium 4. W teście porównawczym wzięły udział dodatkowo procesory Pentum 4 1.7GHz, Pentium 4 1.6A Northwood, Athlon XP 1700+ i Duron 1.3GHz.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.