Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 11 kwietnia 2012 
    

Trailery Lost Planet 3 i Diablo III


Autor: Wedelek | 15:29
(3)
Lost Planet to gra stworzona przez Capcom w której wcielamy się w członka ziemskiej ekspedycji, która w poszukiwaniu nowych, nadających się do skolonizowania planet dotarła na skutą lodem planetę E.D.N III, która na pierwszy rzut oka nie nadaje się do zamieszkania. Co gorsza zamieszkują ją niezbyt przyjemne i wrogo nastawione stwory, nazwane Akrid, które notorycznie atakują uzbrojone po zęby kolonie. Po co w takim razie ziemianie pchają swoje cztery litery na tak nieprzyjazną planetę? Otóż znajduje się tam prawdziwy skarb, a mianowicie złoża energii termalnej (T-ENG), która jest na tyle cenna, że ludzie nie mają zamiaru porzucić E.D.N III.

Na rynku od dłuższego czasu jest już druga część Lost Planet, w której podobnie jak w jedynce wcielamy się w skórę niejakiego Wayne'a, by przy użyciu mechów i wszelkiego rodzaju broni palnej utorować sobie ścieżkę wśród niezliczonych zastępów wrogów. Jednocześnie jesteśmy ograniczeni czasowo, bo żeby nie zamarznąć potrzebujemy energii, pozyskiwanej z ciał Akrid'ów.

Obie części Lost Planet odniosły rynkowy sukces, więc producent postanowił stworzyć "trójkę", która pojawi się w 2013 roku na platformy PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Ma ona być pod każdy względem lepsza i ciekawsza, a na potwierdzenie swych słów twórcy zaprezentowali pierwszy, oficjalny trailer z gry.A skoro już jesteśmy przy temacie gier, to warto również rzucić okiem na trailer Blizzardu, prezentujący postać barbarzyńcy, która trafi do Diablo 3.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. 1:18 (autor: Kosiarz | data: 11/04/12 | godz.: 16:02)
    Nie macie wrazenia ze barbarian brzmi jak Footman z WarCrafta3?

  2. heh (autor: Mario2k | data: 11/04/12 | godz.: 18:35)
    Zeby ten Lost Planet 3 wygladal tak jak na tym filmie to biore w ciemno , lubie gry z ladna oprawa graficzna .

  3. diablo strasznie wowem zalatuje (autor: ramkanazdjecia | data: 11/04/12 | godz.: 21:07)
    Stara dupa jestem i nie wiem czy mi się będzie chciało rąbąć tak jak w 1 czy 2 :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.