Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 25 kwietnia 2012 
    

Sony udostępnia Skype na PlayStation Vita


Autor: Zbyszek | źródło: Sony | 13:07
Ostatnie wyniki sprzedaży PlayStation Vita nie sa oszałamiające (konsola sprzedaje się słabiej niż PSP i Nintendo 3DS), zatem nie dziwi fakt, że Sony stara się systematycznie zwiększać funkcjonalność swojego produktu. Jeszcze przed europejską i amerykańską premierą pod koniec lutego przygotowano oprogramowanie 1.61 z szeregiem nowych funkcji i ulepszoną przeglądarką internetową, a w PS3 dodano funkcję Remote Play dla PlayStation Vita. Najnowszym krokiem ze strony Sony jest mające dzisiaj miejsce udostępnienie popularnej aplikacji do wideorozmów internetowych. Posiadacze PS Vita mogą za darmo pobrać Skype dla swojej konsoli z PlayStation Store.

Aplikacja jest dostępna zarówno dla wersji WiFi oraz 3G urządzenia i zawiera ciekawą funkcję, wykorzystującą dwie identyczne kamerki wideo o rozdzielczości 640x480 pikseli umieszczone po jego obu stronach. Użytkownik może w dowolnej chwili łatwo przełączyć nagrywanie wideo na kamerkę umieszczoną w tylnej części konsoli, co umożliwia pokazanie czegoś osobie po drugiej stronie ekranu, bez konieczności przekręcania urządzenia i tracenia kontaktu z rozmówcą.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.