Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 6 czerwca 2002 
    

Przenośne Combo Plextora


Autor: DYD | źródło: 4D | 16:35
W lipcu br. Plextor wprowadzi na rynek nowy model Combo, przeznaczonego przede wszystkim dla posiadaczy notebooków. Przenośny, wręcz kieszonkowy napęd PX-208U (wymiary 14x17x2 cm, waga 470 g), wyposażony został w szybki i wygodny interfejs USB 2.0. PlexCombo zapisuje płyty CD-R z prędkością 8x, płyty CD-RW z prędkością 8x, natomiast płyty CD odczytywane są z prędkością 24x; komplet parametrów uzupełnia możliwość odczytu płyt DVD z prędkością 8x. PlexCombo posiada bufor o pojemności 2MB z technologią BURN-Proof, zapobiegającą błędom podczas zapisu. Dodatkowym atutem jest znany system PoweRec II, optymalizujący warunki nagrywania w zależności od właściwości użytego nośnika. Całość prezentuje się bardzo ciekawie: napęd posiada elegancką, czarną obudowę, którą wcześniej zastosowano w napędach przenośnych PX-S88TU, lecz w wersji srebrnej. Panel przedni, będący jednocześnie czołem tacki, wyposażono w diodę sygnalizacyjną oraz przycisk wysuwania tacki i otwór awaryjnego otwierania. Na panelu bocznym znajduje się gniazdo słuchawkowe, pokrętło regulacji głośności oraz przycisk włączający i wyłączający urządzenie. Na panelu tylnym umieszczono złącze zasilania oraz port USB.

Warto dodać, że PlexCombo może pracować w pozycji poziomej lub pionowej. Do ustawiania w pionie służy specjalna podstawka, która znajduje się w standardowym wyposażeniu. W zestawie Retail Kit, oprócz napędu PX-20CU i podstawki znajdziemy także: oprogramowanie Nero Express + InCD, PowerDVD, PlexTools, płytki CD-R i CD-RW, kabel USB, zasilacz, instrukcję obsługi oraz akcesoria. Gwarancja wynosi 2 lata. Cena nowego modelu nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.