Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 26 kwietnia 2012 
    

Galaxy GeForce GTX 680 SOC, czyli bliźniak wersji Hall of Fame


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 14:07
Niespełna miesiąc temu na łamach TPC pisaliśmy o karcie graficznej Galaxy GeForce GTX 680 w wersji Hall of Fame, a dziś mamy okazję przedstawić wam kolejny, autorski model akceleratora Nvidii w odmianie SOC, czyli “Super Overclock”. Najciekawsze w tej karcie jest chyba to że wizualnie jest to kopia wersji Hall of Fame, z tym, że zamontowano na niej mniej pamięci RAM typu GDDR5, której jest "tylko" 2GB. Inne są również zegary z którymi pracuje GPU oraz pamięć - odpowiednio 1202MHz (1267MHz w trybie Turbo) oraz 6008MHz (efektywnie).

Układ GPU GK104 w Galaxy GeForce GTX 680 SOC wlutowano w białe PCB, identyczne jak to w modelu Hall of Fame, przykryte przez ten sam system chłodzenia złożony z trzech wentylatorów tłoczących powietrze do alumiowego radiatora. Bez zmian pozostała również sekcja zasilania sterowna przez autorski układ GX31, do którego energia doprowadzana jest przez dwie wtyczki zasilania 8-pin.

Na śledź karty trafiły z kolei trzy złącza wideo mini HDMI i jedno Display Port. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.