Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 30 kwietnia 2012 
    

GeForce GTX 680 Gigabyte WindForce 5X - kolejne zdjęcia


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 13:37
(1)
Nie tak dawno firma Gigabyte zaprezentowała swoją nadchodzącą flagową kartę graficzną - GeForce GTX 680 SuperOverclock, z potężnym i nietypowym systemem chłodzenia WindForce 5X. W sieci właśnie pojawiły się kolejne zdjęcia tego modelu. Karta ma autorską płytkę drukowaną o znacznej długości, wysokości przekraczającej wysokość śledzia i zajmuje trzy sloty miejsca w obudowie. System chłodzenia składa się z bardzo dużej komory parowej połączonej bezpośrednio z gęsto ułożonymi cienkimi aluminiowymi finami. Odbiór ciepła wspomaga dodatkowo dziewięć miedzianych ciepłowodów o średnicy 8mm.

System chłodzenia uzupełnia pięć wentylatorów o średnicy 40mm, które zostały zamontowane na górze karty i wysysają gorące powietrze z potężnego radiatora. Całości dopełnia czarna obudowa oraz czarna płytka umieszczona na rewersie PCB, która poprawia rozpraszanie ciepła. Niestety aktualnie nie wiadomo jeszcze nic na temat zegarów taktujących karty ani hałasu generowanego przez pięć 40-milimetrowych wentylatorów. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ciekawe (autor: GULIwer | data: 30/04/12 | godz.: 14:41)
    jak wypadnie w kwestii hałasu w porównaniu do bardziej normalnych konstrukcji, coś mi się wydaje, że będzie nie ciekawie

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.