Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 4 maja 2012 
    

Dwie nowe obudowy Lian Li dla rynku HTPC


Autor: Wedelek | źródło: Lian Li | 14:13
Firma Lian Li wprowadziła do swojej oferty dwie ciekawe obudowy komputerowe, skierowane na rynek HTPC. Modele te noszą oznaczenia PC-Q09 oraz PC-Q09F i pod względem specyfikacji technicznej, wymiarów i wyglądu są niemal identyczne. Największa różnica jest taka, że w nieco większym modelu z F na końcu złącza USB 3.0 trafiły na prawy bok, a zatoka na napęd została umiejscowiona bliżej górnej ścianki, natomiast w przypadku drugiego modelu wszystkie te elementy wylądowały na dole przedniej ścianki. Niby nie wiele, ale Lian Li widocznie uważa, że należy dać użytkownikowi wybór.

Jeśli chodzi o design to Lian Li i tym razem nie kombinowało i wykorzystało najbardziej ergonomiczny kształt, więc obie obudowy to prostopadłościany o wymiarach 296mm x 140mm x 190mm w przypadku modelu PC-Q09F i 265mm x 110mm x 200mm w PC-Q09. Wewnątrz obudów znalazło się miejsce dla jednej zatoki 3.5-cala, jednej 5.25-cala i wyjmowanego koszyczka w którym można zamontować trzy 2.5-calowe dyski. W środku można róęnież wsadzić płytę główną w formacie Mini-ITX, a zasilacz jest dostępny w komplecie i dysponuje mocą 300W oraz może się pochwalić certyfikatem 80Plus. Nowe obudowy od Lian Li są chłodzone przez 120mm wentylator umieszczony w tylnej części obudowy i pozwalają na montaż układu chłodzącego procesor o wysokości maksymalnie 50mm w większej F'ce i 40mm w PC-Q09.

Obudowy są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i czerwionej. Koszt zakupu jednego z dwóch nowych produktów Lian Li to $149.99. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.