Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 31 maja 2012 
    

Seagate dołącza do sojuszu producentów sprzętu z HP


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 11:05
(3)
HP chwali się że jej komputery klasy serwer ProLiant ósmej generacji to najinteligentniejsze tego typu urządzenia na świecie. Tyle jeśli chodzi o marketing, ale jak wiadomo słowa to za mało więc HP powołało do życia specjalną grupę zrzeszającą producentów sprzętu, których inżynierowie wspólnie pracowaliby nad wyeliminowaniem istniejących ograniczeń i poprawą działania aktualnie używanych mechanizmów w centrach danych. Owa grupa zwie się ProActive Insight Architecture, w skrócie PIA, a wypracowane przez nią technologie w pierwszej kolejności trafią do serwerów ProLiant firmy HP.

W ten sposób firmy zrzeszone w ramach PIA wspólnie zapracują na sukces i zarobek, bo przecież im więcej HP sprzeda swoich serwerów, tym więcej złoży zamówień na podzespoły.

Tymczasem do przymierza producentów zgromadzonych wokół HP postanowił dołączyć Seagate, który zajmie się udoskonalaniem mechanizmów odpowiedzialnych za magazynowanie, konserwację i obróbkę gromadzonych na dyskach danych. Dołączenie Seagate do PIA oznacza również, że dyski tego producenta znajdziemy w nowych serwerach firmy HP.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. HP - never (autor: Conan Barbarian | data: 31/05/12 | godz.: 11:59)
  Nie kupię sprzętu tej firmy. Nie dbają o klienta a dobrym przykładem są drukarki, gdzie zmiana systemu operacyjnego w kompie często oznacza koniec pracy urządzenia jako udostępnianego, gdyż HP ma gdzieś takie problemy. Liczne zapytania ze strony użytkowników olewa totalnie.

 2. @Conan Barbarian (autor: VP11 | data: 31/05/12 | godz.: 14:30)
  To wszystko zalezy co kupujesz i ile to kosztowalo.
  Mam 7letnia drukarke i nie ma zadnego problemu z zainstalowaniem sterownikow dla 7. Byc moze beda z 8, ale na razie wole trzymac sie zdala od 8.


 3. @Conan Barbarian (autor: anon1984 | data: 31/05/12 | godz.: 15:02)
  Jak napisał VP11 wszystko zależy od segmentu, niektóre modele np. z Serii LaserJet bardzo ładnie sobie radzą i są dobrze wspierane.

  Niestety HP również produkuje niewypały i "wspiera klientów" - znajomy sprawdził działanie ich serwisu kiedy mu Pawulon z nVidią się zagotował - praktycznie wydał 140 zł na przesyłki i dowiedział się że jakiegoś tam układu już nie produkują ....

  Pzdr.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.