Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 1 czerwca 2012 
    

Tajny plan wydawniczy Fujitsu już nie taki tajny


Autor: Wedelek | źródło: SlashGear | 12:26
(1)
Chciałoby się rzec "co za czasy", skoro nawet najbardziej poufne plany producentów, jak gdyby nigdy nic lądują sobie w ogólnodostępnej sieci. Taki właśnie los spotkał Fujitsu, którego plany dotyczące rynku tabletów internetowych właśnie poznaliśmy dzięki dokumentowi, który pokazuje nam jak będzie wyglądać oferta tego producenta aż do połowy przyszłego roku. Oprócz daty premiery poszczególnych urządzeń z dokładnością co do miesiąca, wiemy również jak długo będą one sprzedawane i czym zostaną zastąpione.

W sumie od drugiej połowy 2012 roku, aż do pierwszej połowy 2013 roku zobaczymy dwa 10-calowe tablety z systemem Android, trzy 10-calowe z Windowsem i tyleż samo typu convertable (netbook z obracanym ekranem) o przekątnej wyświetlacza 10.1-cala, 12.1-cala i 13.3-cala. bardziej szczegółowe plany Fujitsu dla rynku tabletów internetowych prezentuje umieszczony poniżej obrazek.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Błąd (autor: sevae | data: 1/06/12 | godz.: 13:17)
    Fujitsu nie Fujuitsu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.