Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 4 czerwca 2012 
    

Assasin's Creed III dla PS Vita inny niż wersja dla komputerów PC


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 12:50
(1)
Do sieci trafiły ciekawe informacje na temat Assasin's Creed III dla konsoli PlayStation Vita. Okazuje się, że nowa gra Ubisoftu dla przenośnej konsoli Sony będzie się znacząco różnić od wersji, która trafi na komputery PC. Najpierw jednak, nim przejdziemy do różnic warto odnotować, że akcja obu tych gier będzie dziać się w tym samym okresie historycznym, czyli pomiędzy 1765 a 1780 rokiem i w tym samym miejscu - Nowy Orlean i okolice. Zupełnie inny będzie jednak bohater, w którego rolę przyjdzie nam się wcielić, a co więcej po raz pierwszy będzie to kobieta.

Nasza protagonistka o imieniu Aveline będzie przynależeć do lokalnego bractwa Asasynów i nie będzie w żaden sposób powiązana z Desmondem Milesem, a osoba wcielająca się w nią za pośrednictwem Animusa to całkiem nowy, nieznany dotąd bohater. W tym miejscu należy zaznaczyć, że o ile w świecie gry mieliśmy już okazję spotkać innego użytkownika Animusa - obiekt 16, to nigdy nie było nam dane nim zagrać.

Wracając jednak do naszej bohaterki dowiadujemy się również, że spotka się ona z Conorem (protagonista którym sterujemy w wersji PC), korzysta z nieco innego arsenału - maczeta, pistolety, muszkiet i granaty oraz podlega pod rozkazy lokalnego mistrza Assasynów - Agaty, która jest zbiegłym niewolnikiem.

Podobnie jak w przypadku Assasins Creed dla komputerów PC, także w wersji dla konsoli PS Vita będziemy przemierzać teren uprawiając Parkour i walcząc ze zwierzętami, na które będziemy mogli polować. Całkowitej przebudowie uległ natomiast tryb multiplayer, choć na razie nie wiadomo jakie dokładnie zmiany poczyniono na tym polu. Okazjonalnie przyjdzie nam również zwiedzić inne lokacje, jak chociażby tereny należące do Meksyku, a naszym naczelnym celem będzie pokonanie działających w Ameryce Templariuszy.

Znamy również datę premiery opisywanej wersji gry, która pojawi się w tym samym dniu, co Assasin's Creed III dla komputerów PC, czyli 30 października. Kolejną porcję informacji na temat produkcji studia Ubisoft Sofia powinniśmy dostać podczas targów E3.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Panie i Panowie (autor: P.J._ | data: 5/06/12 | godz.: 09:42)
    Czapki z głów. Nadchodzi najlepsza gra na PSV. System - seller, który notabene zostanie zdetronizowany dopiero przez nie zapowiedziane jeszcze GTA, które wg plotek rozgrywać się ma podobnie jak kultowa druga część trójki w Vice City.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.