Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 4 czerwca 2012 
    

Zrzut ekranu z Crysisa III i kolejna plotka o dacie premiery GTA 5


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech, inne | 13:07
(1)
W sieci pojawiły się nowe informacje na temat dwóch wyczekiwanych przez graczy gier, a mianowicie Grand Theft Auto 5, czyli w skrócie GTA 5 oraz Crysisa 3. W pierwszym przypadku po raz kolejny powróciła sprawa daty premiery tej gry, która miałaby zadebiutować jeszcze w tym roku, a dokładniej pod koniec 2012. Jak bumerang powraca 23 października, chociaż sam producent, firma Rockstar milczy w tej sprawie i tak naprawdę równie dobrze gra może ujrzeć światło dzienne dopiero w 2013 roku. Osoby związane z branżą gier uparcie twierdzą jednak, że GTA 5 zobaczymy jeszcze w tym roku.

Jak będzie naprawdę przekonamy się za kilka miesięcy. Na pewno natomiast dopiero w 2013 roku ujrzymy trzecią część Crysisa, w którym twórcy połączą tereny porośnięte przez dżunglę z tymi, zurbanizowanymi przez człowieka. Potwierdza to zrzut ekranu, który trafił do globalnej sieci, na którym widzimy zarówno bujną roślinność jak i wielopiętrowy budynek. W ten sposób EA chce podgrzać atmosferę przed swoją prezentacją na E3.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. szkoda tylko (autor: Mario2k | data: 4/06/12 | godz.: 18:52)
    Ze z powodu ograniczen obecnych konsol graficznie moze byc poprostu malo atrakcyjnie , no chyba ze tworza C3 z mysla o next- gen'ach .

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.