Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 4 czerwca 2012 
    

Photshop Elements i Premiere Elements dziś i jutro za pół ceny


Autor: Wedelek | źródło: Adobe | 16:57
(1)
Adobe postanowiło zachęcić użytkowników do zakupu programów do edycji wideo i obrazów rastrowych - Photoshop Elements 10 i Premiere Elements 10 i zorganizowało sporą, bo aż 50% obniżkę ich ceny. Obowiązuje ona tylko przez dwa dni i tylko jeśli kupujący zdecyduje się na wybranie obu tych aplikacji. Dzięki akcji Adobe za dwa wymienione wcześniej programy trzeba zapłacić jedynie 76,88 Euro, zamiast wcześniejszych 153,75 Euro. Pomimo iż cena jest promocyjna, to użytkownik końcowy otrzymuje pełnoprawny produkt ze wszystkimi powiązanymi z nim usługami, jak CS Live.

Osoby zainteresowane tematem powinny się pospieszyć, bo niższa cena obowiązuje tylko 4 i 5 czerwca, a oprogramowanie można kupić TUTAJ.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Bardzo fajna promocja (autor: M@jkel | data: 4/06/12 | godz.: 18:23)
    340 zł za cały pakiet, paluszki lizać. Gdybym zajmował się amatorsko obróbką wideo, a do grafiki potrzebował czegoś mocniejszego niż to, co mam (pierwsza wersja Photoshopa Elements) to może bym się skusił.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.