Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 6 czerwca 2012 
    

Toshiba tworzy swój własny netbook z odpinanym ekranem


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 13:23
Produkty Asua z serii Transformer zainspirowały inżynierów Toshiby, którzy postanowili stworzyć swój własny projekt netbooka z odczepianym ekranem. Nowość dedykowana jest głównie tym użytkownikom, którzy nie mogą się zdecydować czy kupić tablet internetowy czy klasycznego netbooka oraz dla klientów którzy chcieliby zakupić tablet, ale nie chcą permanentnie tracić wygody jaką daje fizyczna klawiatura. Fakt, że projekt ten w ogóle ruszył świadczy o tym, jak bardzo tego typu urządzenia są potrzebne na rynku.

Niestety jak to często bywa z prototypami nie znamy specyfikacji technicznej tej Toshiby, a wszystko co mamy to kilka jej zdjęć. Z tych zaś można wychwycić wyspową klawiaturę, całkiem dużą płytkę dotykową, prawdopodobnie pozbawioną sprzętowych klawiszy oraz rozłożenie poszczególnych portów. Jak widać producent zdecydował się umieścić port mikrofonu, złącza mini USB i mini HDMI w ramce odpinanego ekranu, a pełnowymiarowe USB powędrowały na bok obudowy stacji dokującej - części z klawiaturą.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.