Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 8 czerwca 2012 
    

Nowe, 2.5-calowe i grube na 7mm dyski SSD od RunCore


Autor: Wedelek | źródło: Softpedia | 08:23
(1)
Tegoroczne targi Computex zostały zdominowane przez urządzenia mobilne, głównie tablety internetowe i ultrabooki, dlatego tak często o nich piszemy, ale w Taipei można też zobaczyć inne, równie ciekawe nowinki. Jedną z nich są dyski SSD RunCore, należące do serii Pro VI i stworzone głównie z myślą o montażu w laptopach/netbookach/ultrabookach. W malutkiej, aluminiowej obudowie o wymiarach 2.5-cala i grubości 7mm zamknięto kości NAND Flash o pojemności od 32GB do 512GB oraz 32MB pamięci podręcznej.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć kontrolera, a tym razem wykorzystano układ firmy JMicron, zapewniający transfery rzędu 550 MB/s w przypadku odczytu (80 tysięcy IOPS) oraz 380 MB/s dla zapisu (60 tysięcy IOPS). Nowe dyski SSD od RunCore łączą się z komputerem za pośrednictwem interfejsu SATA III 6Gb/s i korzystają z algorytmu kontroli błędów (ECC), Wear-leveling, a także funkcji S.M.A.R.T. i TRIM.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. JMicron... (autor: mICh@eL | data: 8/06/12 | godz.: 21:48)
    ...i kupa, a nie wydajność :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.