Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 14 czerwca 2012 
    

Kindle Fire wkrótce z wysyłką do Europy i Polski?


Autor: Zbyszek | 19:32
(2)
Jest szansa, że dostęp do tabletu Kindle Fire w Polsce będzie łatwiejszy. Najwięszy internetowy sklep na świecie - Amazon, zamierza ułatwić dostęp do swojego mobilnego urządzenia dla rynków europejskich. Jak informuje Rzeczpospolita - firma latem 2012 roku udostępni opcję wysyłki Kindle Fire dla Europy, w tym także dla Polski. Wraz z tabletem użytkownicy otrzymają także dostęp do sklepu z aplikacjami. Przypomnijmy, że tablet Kindle Fire na rynku dostępny jest od listopada 2011 roku. Urządzenie jest wyposażone w 7-calowy ekran multidotykowy o rozdzielczości 1024x600 pokryty szkłem Gorilla Glass i system Goolge Android.

We wnętrzu znajduje się dwurdzeniowy procesor Cortex A9 i 8 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie z Internetem łączy się poprzez WiFi, natomiast do przeglądania stron służy autorska przeglądarka Amazon Silk. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Watpliwosci (autor: imp11 | data: 15/06/12 | godz.: 09:12)
    Nie to, ze sie czepiam, ale nie slyszalem by granice i polozenie Polski uleglo zmianie.Moze jednak sie myle?Czy Polska nie lezy przypadkiem w Europie?
    "Kindle Fire wkrótce z wysyłką do Europy i Polski?"


  2. @up (autor: xlg | data: 15/06/12 | godz.: 10:52)
    no ciekawe, ciekawe. Sam bym chciał się dowiedzieć ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.