Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 14 czerwca 2012 
    

Rusza wersja beta Mozilla Marketplace


Autor: Zbyszek | źródło: Mozilla | 19:49
Podczas tegorocznych targów Mobile World Congres, które odbywały się w lutym w Barcelonie Mozilla zapowiedziała, że dołączy do grona firm, które posiadają własny sklep internetowy z aplikacjami. No i stało się - firma uruchomiła dziś wersję beta swojej usługi Mozilla Marketplace, z której korzystać mogą użytkownicy Firefoksa. Dostęp do zasobów sklepu możliwy jest w przypadku stosowania przeglądarki Firefox 16 (lub wyższej), która aktualnie dostępna jest we wczesnym wydaniu Nightly, niestety nie grzeszącym stabilnością. Ponadto do zalogowania niezbędne jest uzyskanie zaproszenia, które można uzyskać tutaj.

Oficjalny start Mozilla Marketplace odbędzie się wraz z premierą finalnej wersji Firefoxa 16. Również wtedy ograniczenie polegające na konieczności posiadania zaproszenia zostanie zniesione na rzecz powszechnego dostępu.

Aktualnie w ofercie sklepu znajduje się około 200 aplikacji, z czego część stanowią takie pozycje jak Evernote, Springpad, czy Jolicloud. Z biegiem czasu liczba aplikacji dostępna w Mozilla Marketplace ma dynamicznie rosnąć. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.