Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 20 czerwca 2012 
    

Nowa myszka SeelSeries dla fanów WoW'a


Autor: Wedelek | źródło: Inf Prasowa | 19:45
W ostatnich latach gry MMO, a więc takie, w których za pośrednictwem sieci gramy z setkami, a nawet tysiącami użytkowników jednocześnie, zaskarbiły sobie serca milionów graczy na całym świecie. W całym tym towarzystwie chyba najpopularniejszą serią jest World Of Warcraft firmy Blizzard, która mimo upływu lat nadal świetnie sobie radzi z konkurencją. Dodatkowo fani produktu Blizzarda nie szczędzą pieniędzy na różnego rodzaju gadżety i sprzęt opatrzony logo ich ulubionej gry. Świetnie zdaje sobie z tego sprawę SteelSeries, który przedstawił właśnie swoją odświeżoną mysz skierowaną do użytkowników popularnego WoW'a.

Wspomniany produkt zwie się World of Warcraft Wireless Mouse i jak sama nazwa wskazuje łączy sie z komputerem za pomocą komunikacji bezprzewodowej. Producent zachwala, że jego gryzoń może pracować na baterii przez 16 godzin, a po rozładowaniu (wskaźnik sygnalizuje "słabą baterię") wystarczy 1 godzina by akumulator był w pełni naładowany. Oczywiście zniecierpliwieni gracze mogą zapomnieć o naładowaniu baterii i w tym wypadku przychodzi im w sukurs dołączany w zestawie kabel mini-USB/USB o długości 2m.

Sercem gryzonia jest sensor laserowy wykonujących 8 200 pomiarów na cal powierzchni (CPI) i charakteryzujący się współczynnikiem FPS na poziomie 12 000. Sterownik sensora czuwa również nad tym, by pozycja myszy i jej zmiana była poprawnie odczytywana nawet po lekkim podniesieniu myszy o 2-5mm, co często zdarza się podczas zaciętej potyczki. Nie zabrakło również oprogramowania pozwalającego stworzyć makra, zmienić czułość sensora "w locie" i zapisać różne profile dla wszystkich 11 klawiszy.

Niestety sama myszka jest dość droga i kosztuje 129,99 Euro, a do sprzedaży trafi w trzecim kwartale 2012 roku. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.