Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 28 czerwca 2012 
    

Nowe notebooki Sony VAIO E 11


Autor: Zbyszek | źródło: Sony | 17:24
Firma Sony powiększyła ofertę komputerów przenośnych o lekką i poręczną serię VAIO E 11, która charakteryzuje się m.in. gotowością do działania w ciągu chwili oraz systemem ochrony dysku twardego. Notebook w wersji z ekranem 29,4cm (11") będzie dobrym rozwiązaniem dla studentów, osób intensywnie korzystających z serwisów społecznościowych oraz wszystkich pragnących połączyć mobilność z wydajnością Mimo swej poręczności, seria VAIO E 11 cechuje się sporym potencjałem multimedialnym, co jest zasługą między innymi stworzonych przez firmę AMD dwurdzeniowych układów APU z serii E2 z procesorem graficznym AMD Radeon HD 7340.

Seria VAIO E 11 ma spory zestaw łączy, wśród których znajdziemy USB 3.0, Bluetooth 4.0 i wyjście HDMI. Dzięki funkcji Rapid Wake maszyna jest gotowa do pracy niemal natychmiast po podniesieniu pokrywy. Oznacza to, że nie traci się czasu w oczekiwaniu na uruchomienie systemu lub wybudzenie go z trybu hibernacji. Bateria wystarcza na maksymalnie 6 godzin pracy. O bezpieczeństwo danych dba system ochrony dysku twardego. Z myślą o czystym i wyraźnym obrazie podczas pogawędek przez Internet, notebook został wyposażony w kamerę internetową HD z przetwornikiem obrazu Exmor for PC.
Nowa seria VAIO E 11 jest już dostępna w Sony Centre oraz autoryzowanych salonach sprzedaży w kolorze białym, czarnym i różowym. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.