Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 9 lipca 2012 
    

Qualcomm przeniesie część produkcji do fabryk Samsunga i UMC


Autor: Wedelek | 11:03
(2)
W ubiegłym tygodniu pojawiły się nowe doniesienia, sugerujące, że Qualcomm przeniesie część produkcji z fabryk TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing) do placówek należących do UMC (United Microelectronics Corp) i Samsunga. W kilka dni później po raz kolejny usłyszeliśmy o całej sprawie, a koreański Times poinformował nas, że Samsung będzie produkować dla Qualcomma układy SoC Snapdragon S4, wykorzystując przy tym proces produkcyjny 28nm, do którego już niebawem zostaną dostosowane niektóre jego fabryki.

Zważywszy na fakt, że już jakiś czas temu Qualcomm narzekał na zbyt niskie dostawy gotowych, 28nm procesorów od TSMC, nie powinniśmy być zdziwieni, że przynajmniej część Snapdragonów będzie wytwarzana w Korei.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jest (autor: Rajq | data: 9/07/12 | godz.: 12:28)
    cos czego juz teraz samsung nie produkuje? Ciagle sie czyta ze robi dla firmy X jakies uklady scalone. Widac ze faby i zdolnosci produkcyjne to praktycznie mozliwosc kreowania rynku. Niedlugo moze i AMD tam sie zadomowi z cpu bo globalik nie daje rady juz dawno.

  2. ... (autor: ElFi | data: 9/07/12 | godz.: 18:16)
    bo z zysków trzeba budować następne fabryki, a nie wypłacać dywidendy....

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.