Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 9 lipca 2012 
    

Nowy iPad Mini prawdopodobnie będzie produkowany w Brazylii


Autor: Wedelek | źródło: Vr-Zone | 11:25
(1)
Urządzenia Apple zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie, a przed premierą zawsze pojawiało się dużo plotek na ich temat, w większości zmyślonych przez fanów. Wśród gąszczu nieoficjalnych informacji pojawiały się również i takie, które później się potwierdziły. W tej chwili na topie jest nowy iPad, a mówiąc dokładnie wersja mini, która ma otrzymać 7.85-calowy ekran o proporcjach obrazu 4:3 i rozdzielczości 1024x768 pikseli. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to tablet ten będzie pod względem grubości zbliżony do Nexusa 7 od Google, a jego premiera odbędzie się w październiku.

W sieci pojawiły się również informacje, sugerujące, że tablet ten będzie wytwarzany w Brazylii, a nie w Chinach, jak można by się tego było spodziewać. Szalę zwycięstwa na korzyść Brazylii mogła przechylić pozytywna ocena wystawiona partnerom z tego kraju przez Apple, które już kooperowało z tamtejszymi firmami przy okazji projektowania innych urządzeń.

Nie brakuje również opinii, że Apple wcale nie pracuje nad żadnym iPadem Mini i nie ma się co spodziewać jego premiery. W grupie tej nie brakuje najbardziej zagorzałych fanów Apple, którzy są sceptycznie nastawieni do wszelkich doniesień w tej sprawie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Hehehe (autor: ZeXeL | data: 9/07/12 | godz.: 11:31)
    patentami się nie dało, więc sami muszą wypuszczać coś nowego.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.