Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 10 lipca 2012 
    

PlayStation 3 Ultra Slim coraz bliżej


Autor: Zbyszek | źródło: X-bit Labs | 10:19
O tym, że Sony jeszcze przed wprowadzeniem PlayStation 4 zamierza przeprojektować swoją dotychczasową konsolę PlayStation 3 Slim wiadomo już nieoficjalnie od pewnego czasu. Teraz informacje te zaczynają się coraz bardziej potwierdzać. Firma Sony zawiadomiła właśnie amerykańską Federalną Komisję Komunikacji (FCC) o tym, że szykuje nowy model swojej konsoli i wkrótce dostarczy ją specjalistom FCC do badań. Dotychczasowe wersje PlayStation 3 Slim były oznaczone symbolami fabrycznymi CECH-20, CECH-21, CECH-25 lub CECH-30. Wniesione właśnie zawiadomienie dotyczy urządzenia oznaczonego kodem CECH-4001x.

Według spekulacji nowa wersja PS3 otrzyma dopisek Ultra Slim i będzie jeszcze mniejsza, bardziej energooszczędna i tańsza w produkcji od wersji Slim. Będzie to efekt przeniesienia układów scalonych do nowszych wymiarów technologicznych, co z kolei pozwoli zmniejszyć rozmiary płyty głównej, zasilacza i systemu chłodzenia, a co za tym idzie całej konsoli. Nowa wersja PS3 najprawdopodobniej pojawi się na rynku w drugiej połowie tego roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.